ГОРЕЩО
СПРАВЕДЛИВОСТ ПО БОРИСЛАВОВСКИ! Дамянова захапа Лена за новото й амплоа: Феномен! Съдена за фалшификация ще следи за недостатъци в правосъдието. Знам как се финансира НПО-то й
Джеймс Мазарела прие делегацията на ДПС във Вашингтон
Тежко му на Радев с такава улична банда
НОВА ТРАГЕДИЯ! Тежка катастрофа с най-малко трима загинали затвори пътя Русе – Бяла (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)
МЪЛНИЯ! ДПС с размазваща реакция след просташката обида на Константин Проданов - жените в парламента да му обръщат гръб при всяко негово изказване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пловдивчанка си купи хляб от магазина, а когато се прибра вкъщи и извади покупките, остана потресена.
препоръчано
"Извадих самуна от торбата и го огледах. Оказа се обаче, че и той ме гледа, защото в него намерих очила, замесени и опечени с тестото", твърди жената, която се представи като Гергана, пише "Марица".
Потърпевшата е заснела „любопитния“ самун и е пуснала снимка в социалната мрежа. А текстът под нея е: "Аз го гледам и той ме гледа."



