ГОРЕЩО
Психиатър за интервюто на майка на момче от групата на Калушев: У нея имаше ужасяващи психопатни черти
ШОК! Татко Петко се изкефи на майката, която обяви сина си за моралния убиец на Калушев и групата му (СНИМКА)
ПИК TV! Росица Кирова: Ако не спрем да разрушаваме дома си и всеки път да започваме отначало, няма да вървим напред - надявам се на честни избори (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Излезе неофициална социология за изборите с участието на Радев - ПЕТ ПАРТИИ влизат в парламента
Жълт код за интензивни валежи е обявен за утре в Южна България (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Индия желае мирно разрешаване на кризата в Украйна, заяви премиерът на страната Нарендра Моди, предаде CNN.
препоръчано
„Крайната позиция на Индия е, че са необходими усилия за това, всички страни да седнат заедно на масата за преговори и да работят за разрешаването на проблемните въпроси”, заяви Моди.
На въпрос на журналисти „Как индийското ръководство, което не активно в изказванията по украинския въпрос се отнася към действията на Русия?”, индийският премиер отговори:
„В Индия имаме мъдрост: Този , който хвърля камък, сам трябва да е безгрешен. В съвременния свят много искат да дават съвети. Но вижте ги- те също правят грешки”.
6,6 по Рихтер разтресе Чили, страх от цунами
2158
преди 20 минути
Орбан към Зеленски: Г-н президент, на грешен път сте
17432
преди 2 часа


