BG EN

Наркотици пратиха бивш играч на Манчестър Сити в панделата

Спорт шоу

Наркотици пратиха бивш играч на Манчестър Сити в панделата

3657
на 09.11.2012
Наркотици пратиха бивш играч на Манчестър Сити в панделата
Автор:   Иван Атанасов

Майкъл Брънч бе спипан с три килограма амфетамин и един килограм кокаин в дома си

Английската полиция арестува бивш играч на Манчестър Сити за притежание на наркотици. Майкъл Брънч, който се е подвизавал и в елитните Евертън, Бирмингам и Уулвърхямптън бе спипан с три килограма амфетамин и един килограм кокаин в дома си. Съдът в Лондон прецени, че това е достатъчно основание за седемгодишна ефективна присъда. Решението подлежи на обжалване.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК