ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вчера в Пето РУП – Варна е подаден сигнал от 54-годишен мъж за това, че около 23:00 часа предния ден в ресторант в к.к. Св. Св. Константин и Елена, са му нанесени прорезни рани в областта на тила, съобщиха от полицията, цитирани от "Петел".
препоръчано
Проведени са оперативно-издирвателни дейности, при които е установен и задържан извършителят – Г.К. на 51 г., румънски гражданин, не осъждан.
21-годишна се е опитала да внесе фалшиви евробанкноти в банка
1292
преди 5 минути
Разбиха група за клониране на крадени автомобили
2786
преди 19 минути
Заловиха мъж в Полски Тръмбеш, издирван от властите в Германия
5887
преди 1 часа


