ГОРЕЩО
НЕСТАБИЛНО В РЕМЕ: Слънчево за кратко, после - валежи с гръмотевични бури, има опасност от градушки. 22 области "светват" с жълт код (КАРТИ)
Експерт с ГОРЕЩА ПРОГНОЗА: Очакват се радикални промени в Бюджет 2027 за пенсии и данъци
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
НАСА публикува последните снимки на космическия телескоп "Кеплер", преди неговата смърт, съобщава сайтът "Лайф", цитиран от БТА.
препоръчано
Космическата обсерватория, която беше изстреляна в Космоса за изучаване на отдалечените звезди, вече няма да влиза във връзка със Земята. Апаратът изразходва и последните си запаси от гориво и вече се намира извън пределите на осъществима радиовръзка.
свързани новини
Мисия „Кеплер“: НАСА откри още 219 екзопланети
13424
на 20.06.2017
Телескопът "Кеплер" откри нови 1284 планети, от които 9 може да са обитаеми
15329
на 10.05.2016
Астрофизиците от НАСА отбелязват, че последните снимки са били получени на 25 септември миналата година. С това работата 9-годишната мисия на "Кеплер" е приключила.
По време на своето функциониране, космическата обсерватория успя да открие над 2600 нови светове отвъд пределите на Слънчевата система.



СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
25026
преди 20 часа
ПОРЕДНИЯТ: Над 20 жени сочат с пръст популярен актьор и певец за сексуален тормоз
110247
на 11.06.2026
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
47379
на 09.06.2026
Стоичков с огромна изненада за своята 60-годишнина
50716
на 08.06.2026


