BG EN

Наско Сираков: Аз съм категорично против шампионът на България да се определя в залите на БФС

СПОРТЪТ ДНЕС

Наско Сираков: Аз съм категорично против шампионът на България да се определя в залите на БФС

3378
на 21.01.2016
Наско Сираков: Аз съм категорично против шампионът на България да се определя в залите на БФС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Аз съм категорично против шампионът на България да се определя в заседателните зали на Футболния съюз", обяви членът на Изпълкома на БФС Наско Сираков след днешното заседание, на което бе потвърдено, че отборът на Литекс е изваден от състава на "А" група.

Сираков разкри, че евентуално решение за оставане на "оранжевите" в елита дори не е било подложено на гласуване, въпреки че той е бил на друго мнение. "По принцип, въобще не се подложи на гласуване казуса Литекс. Имаше различни мнения, но надделя мнението, че не трябва да го разглеждаме въобще. Бяха изтъкнати причини, че нямаме право. Моето лично мнение беше друго, че трябва да се гледа в името на футбола. Аз съм категорично против шампионът на България да се определя в заседателните зали на Футболния съюз. Аз мисля, че е в прерогативите на Изпълкома, но другите членове бяха на друго мнение. Имаше и други хора, които гледаха по друг начин, но...", коментира Сираков на излизане от сградата на БФС.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК