ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нарушено ще е водоподаването в понеделник - 29 юни, към половин Хасково. Причината е превключване на нов водопровод, съобщиха от ВиК.
Външна фирма подмени водопровод по булевард "Илинден" по проект на общината. В понеделник тръбата ще бъде включена към водопроводната система на града.
За целта ще бъде спряна работата на помпената станция "Източна зона". Това ще доведе до прекъсване на водоподаването към кварталите "Младежки хълм", "Хисаря", "Тракийски", "Македонски", както и на части от "Воеводски", "Училищни" и "Център".
От фирмата, извършваща реконструкцията, се ангажират тя да приключи до края на деня, когато ще бъде поетапно възстановено водоподаването към засегнатите квартали.


