ГОРЕЩО
ПАК СЕ ПОЧНА С ПАНАИРИТЕ: ДБ иска правителството да изтегли бюджета - Мирчев, Божо и компания май се уплашиха да правят протести
Зам.- министър на финансите с нови разкрития за Бюджет 2026: Ето какви са целите на властта
НАПРЕЖЕНИЕ В ПП! Бойко Рашков си взе за сътрудник бивш депутат от БСП, колегите му роптаят
Венци Стефанов ПРЕЗ СЪЛЗИ: Две ангелчета отидоха на небето! Тирът пресича мантинелата като вафла. Разчитам на премиера - нещо да се случи най-накрая срещу тези Калашници и Узита на пътя
Станислав Атанасов ГНЕВЕН: Мултимилионерът Васко Петроханеца блокира всичките ми сметки, за да ми запуши устата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повдигнато е обвинение на Катя Лерца, която на 13.05.2017 г. в Пловдив прегази полицай на бул. „Санкт Петербург”. Припомняме, че полицаят Делян Палазов загина, докато заедно с колегите си охраняваше събор на Лаута.
препоръчано
Делото ще се разгледа по същество на 05.01. 2018 г. Обвинението на Лерца е за нарушаване правилата за движение и причиняване на смърт по непредпазливост.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Прегазилата полицай Катя Лерца призна вината си
23883
на 05.12.2017
СТРАШНО! Катя Лерца, която уби полицай на пътя, го отнесла с 99 км/ч!
32189
на 30.10.2017


