Наставникът на "сините" сподели: Благодаря на всички за...

18158
на 05.12.2019
Наставникът на сините сподели: Благодаря на всички за...

Треньорът на Левски Петър Хубчев коментира успеха на столичани с 1:0 срещу Черно море. Победата класира "сините" на 1/4-финал в турнира за Купата на България.

"Победихме с голямо желание. Чисто футболните неща бяха по-малко в отбора ни в този мач.

Продължаването ни е оправдано. Това може да се каже. Специално внимание на статичните положения не сме обръщали. Те са си част от футбола.

Мачът ни с тях за първенство беше същия. Можеше в последните минути да направим още по-добри атаки.

Седем-осем човека има, които не са в оптимално здравословно състояние. Вътрешно съм щастлив, защото знам за какви инжекции, за какво интензивно лечение става дума. Не е само Алар.