ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Киселова посочи четирите възможни дати за президентските избори и направи важно уточнение за държавния глава
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Старши треньорът на Барселона Кике Сетиен заяви, че не би искал да се прекрати испанското първенство предсрочно, въпреки че Барса е лидер във временното подреждане на Ла Лига.
"Казах на играчите си, че наистина желая футболът да се възобнови. Бих искал да спечелим шампионата и Шампионската лига. Искам да стана шампион, но като играем футбол. Всички виждаме каква е ситуацията. Не знам дали си заслужава да играем шампионата при такива условия. Не се чувствам като шампион, въпреки предимството в лигата.
препоръчано
Но сега да говорим за футбол е нелепо. Трябва да се занимаваме само с разрешаването на тази ужасна ситуация. Останалото е излишно", заяви Кике Сетиен пред "ТВ3".
свързани новини
Стоичков с горещ коментар за Барса
26631
на 14.04.2020
Манчини тотално разочарован заради Италия
6427
преди 3 часа
Мъри Стоилов уреди вратар от потенциален съперник на ЦСКА
5862
преди 6 часа
Трагичен инцидент на "Ноу Камп"
22406
на 25.07.2026
ФЕДЕРАЦИЯТА ПО СТАТИСТКА: Меси е номер 1 на Мондиала
13860
на 25.07.2026


