BG EN

Наталия Гуркова: Не съм разведена!

ЧАС ПИК

Наталия Гуркова: Не съм разведена!

15198
на 22.12.2015
Наталия Гуркова: Не съм разведена!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Все още съм омъжена жена. Не съм разведена, със съпруга ми сме заедно от 15 години и нищо не се е променило“, заяви Наталия Гуркова.

препоръчано

Слухове редят, че миската отдавна е натирена от мъжа си Джордже, с когото живееха в ЮАР и дори са се развели.

Повод за това станаха зачестилите появи на Гуркова в България, но винаги без мъжа й. Двамата живееха по-рано в Африка, но се мълви, че милионерът се е върнал в Сърбия с жена си и децата им.

Наталия е категорична, че са заедно и се обичат като едно време. „Стараем се да запазим искрата между нас. Прави ми често романтични жестове.

Обича да ми подарява цветя и други работи“, споделя още тя, пише ежедневник.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК