ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! ДПС с реакция след смяната на Сарафов: За нас е важно запазването на разделението на властите като гарант за демократичност
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ваня Стефанова е новият и.ф. главен прокурор
ВСС пита заместничката на Сарафов – Ваня Стефанова, дали е съгласна да стане и.ф. главен прокурор
ГОРЕЩА ТЕМА! Сарафов решил още преди половин година за оставката - изчакал заради изборите
ИЗВЪНРЕДНО! Сарафов подаде оставка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наталия Гуркова и мъжът ѝ Джордже Михалевич празнуват 15-та годишнина на връзката си в Дубай. Обявената за "Мис България на всички времена" брюнетка рядко говори за запознанството с мъжа си, но изглежда то също е станало в емирството.
препоръчано
За годишнината двамата отидоха на мястото, където за първи път е припламнала искрата между тях, и си направиха снимка на диванчето, където са седели и преди 15 години, пише седмичник.
От фотоса се вижда, че ако през това време Джордже е леко побелял и понаедрял, то за Наталия като че времето е текло в обратна посока. Към днешна дата тя е още по-блестяща от преди.
свързани новини


Наталия Гуркова не близва месо
33636
на 24.01.2017


