BG EN

Наталия Симеонова изпадна в депресия, страда от косопад

ЧАС ПИК

Наталия Симеонова изпадна в депресия, страда от косопад

16912
на 17.02.2015
Наталия Симеонова изпадна в депресия, страда от косопад
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Къдриците на Наталия Симеонова скоро ще изчезнат, оплакала се бившата ТВ водеща на своята фризьорка.

препоръчано

От няколко месеца безработното ТВ лице страдало от прогресивен косопад, който не спирал нито след употребата на скъпи ампули с витамини, нито след билково лечение с масла, пише hotarena.net.

Наталия е в шок и непрестанен стрес, че заради кризата, която преживява в момента, е на път съвсем да изгуби иначе буйната си грива.

Припомняме, че предаването на Симеонова „Предай нататък“ бе внезапно свалено от Би Ти Ви и водещата остана без препитание. Русокоската е изпаднала в депресия, чиито физически белези вече се проявяват с пълна сила.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК