ГОРЕЩО
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
Балкани
НАТО прави първо по рода си учение за гражданска защита с виртуална симулация в Румъния
6072
на 25.06.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първо по рода си учение за гражданска защита с виртуална симулация под егидата на НАТО ще се проведе в румънския град Търгу Муреш между 4 и 7 юли, предаде Аджерпрес, позовавайки се на ръководителя на департамента за извънредни ситуации във вътрешното министерство на Румъния Раед Арафат.
препоръчано
Очаква се на учението, подготвяно в продължение на около половин година, да присъстват приблизително 15 страни. За него ще се използва наличният симулатор в Търгу Муреш. Според Арафат, досега в световен мащаб не е имало подобно учение за гражданска защита под егидата на НАТО, в което се използва виртуална симулация.
свързани новини
Пращаме 400 военни в бригада на НАТО в Румъния
9190
на 15.06.2016
Гръцката полиция удари престъпна група за незаконен хазарт
4406
преди 2 часа
Гръцкото разузнаване активира операция „Пустинен скорпион“
9499
преди 9 часа
14 мигранти се удавиха край бреговете на Турция
10582
на 09.03.2026
САЩ евакуират персонал от консулството в турския град Адана заради риск
13499
на 09.03.2026


