BG EN

Национал призна, че отива в Левски

Футбол

Национал призна, че отива в Левски

17168
на 22.05.2025
Национал призна, че отива в Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Капитанът на ЦСКА 1948 Радослав Кирилов е потвърдил пред близки, че има голяма възможност да облече синята фланелка на Левски, твърди „Мач Телеграф“. 

препоръчано

Той обаче все още не е подписал официално със „сините“, които са му предложили договор за 2 години. Причината е, че имал известно колебание. То е свързано с оферта от Гърция.

Тази на Левски обаче била доста по-изкушаваща, защото Кирилов отново ще има възможност да играе в Европа., а в южната ни съседка това няма как да се случи, защото интерес към него има отбор, който е доста далеч от турнирите.

свързани новини

Освен това „сините“ трябва да покрият и изискването на УЕФА за наличието на определен брой местни играчи, които обаче са израснали в други школи, каквито са Кристиан Димитров и Светослав Вуцов. Освен това се очаква Левски да се оголи по фланговете, защото се смята, че и Марин Петков ще бъде продаден.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК