ГОРЕЩО
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
БРУТАЛНИ РАЗКРИТИЯ: Камикадзето Васко Филипов, убил трима в адското меле край София, член на Бандата на Калашниците
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
Националният съвет на БСП завърши. Червените не искат да разговарят с медиите. Станишев бламиран?
33828
на 10.06.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Завърши Националният съвет на БСП, а след края му червените политици подминаваха журналистите, без да искат да кажат нито дума. Никой не знае още какво се е случило вътре.
препоръчано
Съветът се провежда в централата на партията на ул. „Позитано” 20 в София, при закрити врата за представителите на медиите.
Очаква се след края му да има изявление. По непотвърдена информация оставката на Станишев е била поискана поне от петима членове на висшето ръководство. В същото време повечето членове на Националния съвет са се опънали на идеята на председателя за избори през юли.
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
111612
преди 1 часа
Още трима души от адското меле на "Челопешко шосе" са с опасност за живота
17416
преди 2 часа


