Националът Георги Костадинов с пореден силен мач за Арсенал (Тула)

5684
на 07.12.2019

Футболният национал Георги Костадинов игра цял мач при победата на своя Арсенал (Тула) с 4:0 срещу Локомотив (Москва) в мач от 19-ия кръг на руското първенство.

Българинът направи пореден силен мач, като в 73-ата минута за фаул срещу него реферът даде втори жълт и червен картон на защитника на Локомотив Мацей Рибус.

В класирането Арсенал заема шесто място с 25 точки, а Локомотив е втори с 34 точки.

Срещата ще се запомни с организирания протест на феновете и на двата отбора, които в 30-ата минута напуснаха трибуните. Акцията бе организирана от ултраси на Спартак, които призоваха всички фенове на отборите от руската Висша лига да напускат трибуните в 30-ата минута на 19-ия кръг в знак на несъгласие с акция на органите на реда, при която бе задържан лидерът на феновете на Спартак и осъден по бързата процедура да не посещава спортни събития в продължение на година и половина.

ПИК TV! ПРЕДИЗБОРНИ СТРАСТИ: ППДБ обвиниха ГЕРБ за спрените плащания по ПВУ (ВИДЕО) ПИК TV! ПРЕДИЗБОРНИ СТРАСТИ: ППДБ обвиниха ГЕРБ за спрените плащания по ПВУ (ВИДЕО)