BG EN

Националът Терзиев, който блъсна момиче, бе забъркан и в скандал с черно тото

ЧАС ПИК

Националът Терзиев, който блъсна момиче, бе забъркан и в скандал с черно тото

8823
на 20.05.2013
Националът Терзиев, който блъсна момиче, бе забъркан и в скандал с черно тото

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Футболният национал Георги Терзиев (на снимката най-вдясно), който вчера помете 16-годишно момиче на пешеходна пътека в Сливен, преди време бе забъркан и в грандиозен скандал с черно тото.

препоръчано

В средата на декември м.г. Терзиев бе арестуван заедно с няколко негови съотборници по подозрение, че са участвали в схема с незаконни залози на мачове. Играчите дори преспаха по една нощ в ареста, но след това бяха пуснати по живо, по здраво.

Едва преди няколко дни прокуратурата свали обвиненията срещу Терзиев и съотборниците му. Младокът обаче едва ли ще се измъкне толкова лесно от инцидента, при който удари 16 годишна състезателка по лека атлетика в квартал “Сини камъни” в Сливен. За щастие в момента опасност за живота на пострадалото момиче няма. Лекоатлетката обаче може да заведе дело срещу Терзиев за причинените й наранявания.

Смекчаващо вината обстоятелство за национала е, че преди катастрофата не е пил твърд алкохол.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК