Наш национал се изправи срещу Меси

5165
на 04.09.2023

Националът Филип Кръстев успя да поиграе десетина минути със суперзвездата Лионел Меси, а тимът на гениалния аржентинец Интер Маями победи като гост отбора на Кръстев - Лос Анджелис ФК с 3:1 в мач от Мейджър Лийг Сокър.

Аржентинецът Факундо Фариас в 14-ата, Жорди Алба в 51-ата и Леонардо Кампаня в 83-ата минута вкараха головете за Маями. Меси отново бе главно действащо лице за тима си, като изработи втория и третия гол на отбора си. За Лос Анджелис точен в 90-ата минута бе Райън Холингсхед.

Кръстев бе резерва за Лос Анджелис, като се появи на терена в 81-ата минута на мястото на Илие Санчес, предаде "Фокус".