BG EN

Наши мошеници точат по 50 млн. евро годишно

Крими

Наши мошеници точат по 50 млн. евро годишно

3249
на 08.03.2014
Наши мошеници точат по 50 млн. евро годишно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българските измамници източват поне 5 милиона лева от банкови карти на година у нас, пише в. Труд.

препоръчано

По данни и изчисления на наши служби и международни картови организации мошениците годишно само от кражби с пластики по света родните апаши прибират по 50 милиона евро. Те са засичани да точат пари в почти всички точки по света - от Америка през Африка до Азия, твърди изданието.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК