ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
НДК е приключил процеса по адаптация на всички свои зали и пространства в изпълнение на противоепидемичните изисквания и е в готовност да посреща всякакъв тип събития на своята територия, съобщиха от културния институт.
Изложбените площи на НДК, залите 1, 3, 6, 7, 8, 9 и 10, културните пространства "Перото", театър "Азарян", ДНК и кино "Люмиер Лидл" са приведени в готовност съобразно мерките срещу коронавируса.
Съгласно действащата заповед на министъра на здравеопазването, конферентните мероприятия могат да се провеждат при заетост на местата до 50 на сто от общия им капацитет при спазване на физическа дистанция от 1,5 м, припомнят от НДК.
препоръчано
свързани новини
НДК съкращава 30% от персонала си заради огромни загуби след коронавируса
14657
на 05.07.2020
Топ 5 на най-продаваните книги на издателство "Милениум" (6-12 юни)
9144
преди 9 часа
Йорданка Христова вече е "Почетен гражданин" на Царево
15929
на 12.06.2026
СЛЕД "ОЛИМПИЯ": Лили Иванова тръгва на последно национално турне
35272
на 12.06.2026


