BG EN

"Не бях аз": Панайот лети с 260 км/ч по "Тракия", тарикатът от Бургас топи аверчета

Региони

"Не бях аз": Панайот лети с 260 км/ч по "Тракия", тарикатът от Бургас топи аверчета

44521
на 28.12.2023
Не бях аз: Панайот лети с 260 км/ч по Тракия, тарикатът от Бургас топи аверчета
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

260 км/ч развива водач на автомобил по магистрала „Тракия”. Това се вижда на кадри, публикувани в интернет. В същия профил в социалните мрежи има видео и с движение от 100-120 км/ч в Бургас.

препоръчано

„Снимките на колата са мои, тези зад волана с висока скорост не са”, заяви пред Нова телевизия Панайот, собственик на автомобила. По думите му клиповете са случайно свалени от интернет и са качени в профила му. Той се оправда, че често давал колата си на свои приятели и не знае дали те са развивали висока скорост с нея.

„Всеки, който нарушава закона, трябва да е подготвен да получи съответните санкции. Със сигурност контролът е много сериозен. Имал съм глоби за превишена скорост – 3 отпреди 3 години. Оттогава съм почнал да карам нормално”, заяви Панайот”.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК