ГОРЕЩО
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
Външно с остра позиция за запалените автомобили в Скопие
НОВА ПРОВОКАЦИЯ: Запалиха коли на българското посолство в Скопие. Бивш външен министър с остра реакция (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за акцията срещу "Калашниците" от "Ботунец": Осем души от бандата остават зад решетките (ВИДЕО)
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лоши са условията за туризъм по високите части на планините. Това съобщиха за Агенция „Фокус” от Планинската спасителна служба (ПСС) към Българския червен кръст (БЧК).
препоръчано
Във високите части на планините духа ураганен вятър, на повечето места има разкъсана до плътна облачност. Условията за туризъм в ниските части на планините са добри. От ПСС препоръчаха на туристите да бъдат внимателни и да не излизат в Стара планина. Съоръженията в курортите не работят. През изминалото денонощие няма регистрирани инциденти с туристи.
свързани новини
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
4598
на 15.11.2015
Информация за обстановката в планините може да намерите на адреса на ПСС в интернет.
Телефоните на ПСС са: 02/ 9632000 и 088 1470.


