ГОРЕЩО
РЕШЕНО: Депутатите замразиха заплатите си
ИЗВЪНРЕДНО! Радев предупреди търговците - кабинетът засилва контрола върху ценообразуването: Слагаме край на безобразните обществени поръчки (ВИДЕО)
АФЕРАТА "КУБ": До дни стават ясни поразиите от незаконното строителство в "Баба Алино“, изплува и проблем в Свети Влас
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
31-годишната Милена, чиято кола бе пометена от локомотив на жп прелеза в пловдивското село Скутаре, е починала.
препоръчано
Лекарите са се борили за живота ѝ три дни, но вчера младата жена е издъхнала. 67-годишната ѝ майка, която бе в колата и пострада, все още е в болница и се възстановява, съобщава "Марица".
Милена не е семейна, живеела е в къща заедно с родителите си.
Трагедията се разигра в сутрешните часове навръх 8 март. Милена карала пежото си и явно бързала, тъй като решила да мине през прелеза, въпреки че бариерите били спуснати. След секунди последвал зловещ сблъсък от шофьорската страна.
Две жени са пострадали при катастрофа на пътя след надлез "Скутаре"
20926
на 23.09.2020


