BG EN

НЕБЕТО СЕ ОТВАРЯ! Интензивни валежи и гръмотевични бури връхлитат страната

Прогноза за времето

НЕБЕТО СЕ ОТВАРЯ! Интензивни валежи и гръмотевични бури връхлитат страната

22559
на 22.06.2018
НЕБЕТО СЕ ОТВАРЯ! Интензивни валежи и гръмотевични бури връхлитат страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В петък отново в сила е жълт код за проливни дъждове. Около обяд ще започне да се развива мощна купеста облачност – първо над западната половина от страната, привечер и на изток.

препоръчано

Очакват се краткотрайни, на места интензивни валежи и гръмотевични бури. Има условия и за градушки.

Във Видин, Монтана, Враца, Плевен и Ловеч отново е обявен жълт код за опасно време. Там валежите ще бъдат значителни – до 30 л/кв.м., придружени от временно силни пориви на вятъра и локални градушки.

През уикенда температурите чувствително ще се понижат – с около 10 градуса. Ще бъде и ветровито. Всичко това се дължи на студен атмосферен фронт, под чието влияние ще попадне страната ни.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 60
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК