BG EN

Невероятен инцидент! Краси Аврамов си поряза окото на концерт

ЧАС ПИК

Невероятен инцидент! Краси Аврамов си поряза окото на концерт

17213
на 13.12.2014
Невероятен инцидент! Краси Аврамов си поряза окото на концерт
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

”Роговицата ми е пострадала и ще се наложи 4-5 дни да бъда в болница. Виждам с пострадалото око, но цялата случка е много неприятна”, обясни изпълнителят, който ни представи на „Евровизия” през 2009 година. Въпреки нелепия инцидент Аврамов излязъл на сцената, за да пее редом до колегите си, сред които били звездите Йорданка Христова, Веселин Маринов и актьорът Виктор Калев.

препоръчано

”Почти не виждах, като излязох да пея. Виктор Калев ми услужи с очила. Трябваше да танцувам и ми беше много тежко, но се справих”, разказа още пред „Монитор” Краси.

От четвъртък вечер Аврамов е в болница, където през два часа му сменят превръзката. Налага се да остане под лекарските грижи още няколко дни. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК