Невероятна драма на "Бернабеу": Меси разби Реал в последните секунди! Барселона се изкачи на върха

33282
на 23.04.2017
Невероятна драма на Бернабеу: Меси разби Реал в последните секунди! Барселона се изкачи на върха

В изключителен и спиращ дъха трилър Барселона спечели с 3:2 при гостуването си на Реал Мадрид в ожесточен суперсблъсък от 33-ия кръг на Ла Лига.

Лионел Меси разкъса европейския шампион с победен гол секунди преди края на срещата.

Преди това Лео отбеляза и в 33-ата минута. Каземиро беше дал аванс на "лос меренгес" в 28-ата. Иван Ракитич се разписа в 74-ата минута. В 77-ата Серхио Рамос беше изгонен с директен червен картон, но Хамес Родригес изравни за 2:2 в 85-ата.

Дъх преди края Ла Пулга "взриви" футболните фенове с победен гол, след който Барса вдигна победеносно ръце.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден