BG EN

НЕВЕРОЯТНО: Учени доказват, че има живот след смъртта

ШАРЕН СВЯТ

НЕВЕРОЯТНО: Учени доказват, че има живот след смъртта

54208
на 24.09.2019
НЕВЕРОЯТНО: Учени доказват, че има живот след смъртта
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Има живот след смъртта. Това доказват американски и немски невролози. Те успели да уловят мощни електромагнитни импулси, излъчвани от мозъците на умиращи пациенти, съобщава Esoreiter.ru.

препоръчано

Няколко десетки умиращи пациенти бяха изследвани от учени от Берлинския център за изследване на инсулта и от Университета в Синсинати. Оказа се, че след спиране на сърцето на покойника, мозъкът му е дори още по-активен.

Учените отдавна знаят, че по време на смъртта протичат странни явления. Невролози от Университета „Джордж Вашингтон“ (САЩ) първи открили това. Няколко години по-късно техни колеги от университета в Неймеген започнали да наблюдават и мозъчната активност при животни.

Учените твърдят, че при всички починали се регистрират мощни електрически импулси, поради което след спиране на сърцето, човек остава в съзнание. Не е ясно само колко дълго може да продължи това състояние.

Пациенти, преживели клинична смърт, пък разказват, че в когато не били в съзнание, виждали ясно какво се случва край тях. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК