НЕВИЖДАН СРАМ! Япония тресна жестоко националите! Резултатът ще ви шокира!

ЧАС ПИК

27610
на 03.06.2016

Невиждан срам бра националният ни отбор по футбол в Япония, където днес започна международният турнир "Кирин Къп". Съставът на Ивайло Петев допусна унизителна загуба от състава на домакините. На стадион "Тойота" в Нагоя азиатците разказаха играта на "лъвовете" и набутаха цели 7 гола във вратата на Божидар Митрев.

Япония почна Петевците с гол още от съблекалнята. Резултатът бе открит от нападателя на английския шампион Лестър Шинджи - Оказаки, в петата минута. Последваха два гола на халфа на Борусия Дортмунд Шинджи Кагава, а четвъртият гол вкара Майя Йошида, нападател на Саутхемптън.

В 53 минута Хироши Киотаке сътвори отлично двойно подаване със свой колега, след което предостави на празна врата топката на защитника Йошида. Селекционерът на японците Вахид Халилходжич да се удари по главата от удивление!

Само 5 минути по-късно поредното центриране на японското нападение отново не бе отразено по адекватен начин от нашата отбрана. Резервата Усами покачи резултата на 6:0.

Влезлият като резерва за нашата селекция Михаил Александров намали резултата в 59 мин., излязъл сам срещу Кавашима. Няколко минути преди края на мача Ивайло Чочев се освободи добре от съперников бранител и с хубав изстрел отбеляза първия си гол с националната фланелка - 6:2.

От пресилена дузпа Асано оформи крайния резултат 7:2, след което от бялата точка да се разпише пропусна Георги Миланов.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)