Невиждана драма! Рома победи Барселона с 3 гола

СПОРТЪТ ДНЕС

15061
на 10.04.2018

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Рома сътвори най-голямата сензация в тазгодишното издание на Шампионската лига. Тази вечер “Вълците” спечелиха с 3:0 в реванша срещу Барселона от 1/4-финала и изхвърлиха каталунците от турнира, пише Спортал.

Испанците имаха преднина от 4:1 след първия мач, но днес бяха бледа сянка на себе си и с нищо не защитиха големите си амбиции в турнира, като допуснаха пълен обрат. Един Джеко откри резултата в 6-ата минута, Даниеле Де Роси удови в 58-ата от дузпа, а Костас Манолас бе големият герой, вкарвайки третия гол в 82-ата минута.

УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с най-дълбоко гърло Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО) УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с "най-дълбоко гърло" Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО)