BG EN

НЕВИЖДАНО! Откриха база на извънземни на Луната

Бомба

НЕВИЖДАНО! Откриха база на извънземни на Луната

40266
на 28.08.2017
НЕВИЖДАНО! Откриха база на извънземни на Луната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Луната е завладяна от извънземни. Те имат свои бази на естествения спътник. Известният уфолог  Джордж Греъм – streetcap1, разглеждайки стари снимки, се натъкнал на извънземно съоръжение в 85-километровия лунен кратер, съобщава esoreiter.ru.

препоръчано

„Скептици твърдят, че на видеото, което съм снимал, се вижда обикновено природно образувание, но те грешат. Виждал съм хиляди хълмове, но това, което се вижда на Луната, е постройка. Строена е от извънземни. На естествения спътник има множество бази на „зелените човечета“. НАСА обаче крие следите“, твърди уфологът.

Всичко за извънземните четете в книгата „Първи контакт. Секретни данни на ЦРУ за дейностите на извънземните“ на издателство „Милениум“.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 133
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК