ГОРЕЩО
ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ за ареста на шефа на 5-то РУ! Пламен Максимов и колегите му са заподозрени в схема, свързана с наркотрафик
Топлофикация Русе е най-модерната в България
ГОРЕЩО! Живко Тодоров с тежки въпроси към депутатите: Отговорете, защото потърпевши ще бъдат всички граждани
Проф. Георги Рачев: Сняг в обозримото бъдеще няма. Децата ще трябва да изкарат една кафява Коледа
Арестуваха шефа на Пето РУ в София. Задържани са и други полицаи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
17-годишно момиче е в болница с опасност за живота, след като е било нападнато с нож. Нападателят е задържан след предприетите бързи оперативно-издирвателни действия. Той е неосъждан и наркозависим, съобщават от ОДМВР – Разград, цитирани от Фокус.
препоръчано
Нападателят е 22-годишен мъж с инициали В. В. от град Дулово. Той причакал жертвата си на улица „Тополница“ в Разград. След скандал между двамата мъжът намушкал с нож в корема момичето с инициали Н. Н. от град Алфатар.
Пострадалата е откарана по спешност в Разградската болница от случаен гражданин, станал свидетел на разправията. Настанена е в ОАИЛ с опасност за живота.
По случая се води досъдебно производство.
Арестуваха шефа на Пето РУ в София. Задържани са и други полицаи
133810
преди 2 часа
Мъж заплаши майка си с убийство в Шуменско
11461
преди 17 часа


