BG EN

НЕВОЛИТЕ НА КРОКИ: Глоба за мъжа, гледал го в квартал "Ботунец" - не бил негов собственик

Животът днес

НЕВОЛИТЕ НА КРОКИ: Глоба за мъжа, гледал го в квартал "Ботунец" - не бил негов собственик

23333
на 08.08.2024
НЕВОЛИТЕ НА КРОКИ: Глоба за мъжа, гледал го в квартал Ботунец - не бил негов собственик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

РИОСВ продължи проверката на документите за отглеждане на крокодила в квартал "Ботунец", район Кремиковци.

препоръчано

В хода на проверката бяха установени сериозни несъответствия между номера на чипа, името на собственика, адреса на отглеждане на животното и представения документ от човека, който го отглежда, за което му беше съставен акт, съобщиха от Министерството на околната среда и водите.

Оказа се, че номерът на чипа, адресът на отглеждане и името на собственика не отговарят на данните, посочени в регистрационната карта, представена на инспекцията.

При извършената документална проверка и в регистъра беше констатирано, че човекът, представящ се за собственик, няма издадени регистрационни карти за отглеждане на животни.

Предвид установените нарушения, РИОСВ предприе незабавни мерки за отнемане на крокодила. Влечугото e временно настанено в Софийската зоологическа градина, където ще получи необходимите ветеринарни грижи. 

За периода 2004-2024 година на територията на РИОСВ – София са регистрирани общо 23 крокодила.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК