Невъзможен обрат в Мелбърн, драмата на Уилямс - Плишкова феноменална (ВИДЕО)

10292
на 23.01.2019

Серина Уилямс на практика загуби спечелен мач на Откритото първенство на Австралия. Каролина Плишкова отстрани американката на 1/4-финалите след 6:4, 4:6, 7:5 за малко над два часа игра, но в третия сет Уилямс имаше цели четири мачбола и предимство от 5:1 гейма.

След големия аванс, който успя да достигне, нещо в играта на американката стана и тя тотално рухна, като инкасира шест поредни гейма и в крайна сметка загуби от смятаната за аутсайдерка в този мач чехкиня, акцентира спортното издание "Гол".

Това безспорно е голям шок за Серина, тъй като тя бе на малка крачица от успеха и обрата в този мач, след като показа характер и бе наваксала изоставане от сет и пробив.

В крайна сметка обаче Плишкова вече е на 1/2-финал и ще срещне японката Наоми Осака, която от своя страна се справи без абсолютно никакви проблеми с Елина Свитолина и я победи след 6:4, 6:1.

Ето видео от драматичния двубой:

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 април - Овните са крайно чувствителни, Водолеите да не се захващат с нови задачи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 април - Овните са крайно чувствителни, Водолеите да не се захващат с нови задачи
СУПЕР ШОУ! ПИК изненада Кирил Петков с уникален подарък за рождения му ден, той: Голяма радост ще е за вас да си отида в Канада, но това няма да се случи (ВИДЕО/СНИМКА) СУПЕР ШОУ! ПИК изненада Кирил Петков с уникален подарък за рождения му ден, той: Голяма радост ще е за вас да си отида в Канада, но това няма да се случи (ВИДЕО/СНИМКА)