BG EN

Недялко Недялков пред СКАТ: Не желая да гласувам с машина. Радев пробва абсолютна диктатура

Акценти

Недялко Недялков пред СКАТ: Не желая да гласувам с машина. Радев пробва абсолютна диктатура

201009
на 27.04.2021
Недялко Недялков пред СКАТ: Не желая да гласувам с машина. Радев пробва абсолютна диктатура
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Аз не желая да гласувам с машина, обяви в ефира на СКАТ издателят на ПИК Недялко Недялков.

препоръчано

Семейството, колегите и приятелите ми не желаят да гласуват с машини.

С машини гласуват в държавите от Третия свят.

Смятам, че конституционните ми права са грубо нарушени.

На последните избори с хартиена бюлетина гласуваха 73% от българите. Само 27% избраха машините.

Сега диктатурата на малцинството подменя желанието на огромното мнозинство. Абсурдно е, че търпим целия този болшевишки разгул, дращим си самотно във фейсбук и по медиите, а харпиите на Радев пипат фундамента на демокрацията. Изправени сме пред хаос, дестабилизация, опасност следващите избори да не бъдат признати или изобщо да не бъдат проведени.

Така или иначе, достатъчен брой машини не могат да бъдат доставени до юли. Следва перманентен живот на служебния кабинет на президента, каквато всъщност е целта.

С констатации и интелектуална надменност няма да стане. Време е да хванем сопите. Какво ти време, то времето изтича, смята Недялков.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК