ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Близо 14 хил. тона палмово масло, вложено в производството на сирене, кашкавал и други млечни продукти, сме изяли за година.
препоръчано
Това показват данните на Центъра за икономически изследвания в селското стопанство.
„По-евтините варианти, използвани в състава на млечните храни, безспорно са вредни, а колко точно - зависи от количеството им“, казват специалистите. По думите им, когато палмовото масло се превърне в още по-твърда консистенция, вече става въпрос за хидрогенирано масло, представляващо още по-рискови характеристики за здравето. Все пак по официални данни през 2017 г. се отчита около 15% намаление на декларираните млечни продукти в сравнение с миналата година.
След Варна, Добрич и Бургас - къде е възможно още да се обяви грипна епидемия
10189
на 20.01.2026
Ръст на болни от грип в Бургас, свикват щаба за борба с епидемията
9216
на 19.01.2026
Специалисти по гръбначни заболявания ще обменят опит на научен форум
9266
на 19.01.2026


