BG EN

Неизвестни пратиха пясък от Фукушима на японския премиер

СВЕТЪТ ДНЕС

Неизвестни пратиха пясък от Фукушима на японския премиер

2426
на 25.04.2015
Неизвестни пратиха пясък от Фукушима на японския премиер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В малката пластмасова бутилка, прикрепена към безпилотния апарат, паднал на покрива на японския премиер на 22 април е открит пясък от Фукушима, съобщава ТАСС.
В петък вечер на японската полиция в префектура Фукуи се предал мъж , който носел със себе си съд с аналогичен пясък и пулта за управление на безпилотния апарат.
По думите на задържания той е искал чрез постъпката си да привлече вниманието към проблема с АЕЦ.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК