ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама мъже откриха стрелба по седалището на гръцката социалистическа партия ПАСОК в Атина, предаде Ройтерс, цитирани от Би Ти Ви.
препоръчано
При стрелбата няма ранени, нанесени са само материални щети.
Инцидентът е станал час преди телевизионен дебат, на който е трябвало да говорят участват членове на ПАСОК. По време на стрелбата в сградата е имало около 30 души, които все още са работели.
Нападателите са успели да избягат с мотор.
Партия ПАСОК са били обект на атаки и преди. През януари имаше друго нападение, при което беше ранен един полицай.
Силно земетресение край бреговете на Камчатка (КАРТА)
3149
преди 30 минути
Русия очаква отговор от Вашингтон след разговорите в Кремъл
5748
преди 53 минути
Зеленски търси нов началник на кабинета след оставката на Ермак
5151
преди 2 часа


