ГОРЕЩО
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
Арестуваха влогъра Стоян Колев
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПЪРВА РОКАДА В КАБИНЕТА "РАДЕВ": Уволниха зам.-министъра на екологията Атанас Костадинов
Министерство на енергетиката: ТЕЦ „Бобов дол“ остава важна част от енергийния преход
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Ненчев: Ако патрулните кораби се изградят у нас, ще бъдат с 30% по-евтини
5980
на 31.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на отбраната Николай Ненчев участва в отбелязването на 67-ата годишнина от създаването на Многопрофилна болница за активно лечение - Варна към Военномедицинската академия. Той откри монтирания в здравното заведение нов 16-срезов скенер.
препоръчано
Проектът за новите два патрулни кораба е на стойност 820 млн. лева, в завършен вид и необходимото въоръжение, необходимата техника и комуникации. Ще бъде обявена обществена поръчка и резултатите от нея ще покажат къде точно ще бъдат изградени патрулните кораби, но от предварителната информация ако те бъдат изградени в България, те ще бъдат с около 30% по-евтини, заяви министър Ненчев.
Ненчев ще открие нов скенер в МБАЛ-Варна към ВМА
13284
на 31.03.2016


