BG EN

Неприятен удар за ЦСКА

Футбол

Неприятен удар за ЦСКА

22823
на 11.03.2024
Неприятен удар за ЦСКА
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Eдин от основните футболисти на ЦСКА, Тобиас Хайнц, ще пропусне предстоящия мач на червените срещу Ботев Пловдив, който ще се състои в неделя (17 март) от 17:45 часа на Националния стадион "Васил Левски".

препоръчано

Това се явява и последния  двубой преди международната пауза.

Норвежкият полузащитник се контузи в глезена при победата на своя отбор с 2:1 над ЦСКА 1948 миналата събота, което наложи неговата принудителна смяна в 81-ата минута.

В резултат на травмата, Хайнц пропусна последващото възстановително тренировъчно занимание на отбора и ще премине допълнителни медицински прегледи, за да се определи точното му състояние.

Въпреки не толкова добрата си форма напоследък и изненадващото титулярно място за мача в Бистрица, където замени сънародника си Джонатан Линдсет, Хайнц взе участие във всички 24 мача през сезона досега.

Този път обаче, той ще бъде принуден да наблюдава двубоя срещу Ботев Пловдив отстрани.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК