BG EN

Нервак потроши от бой приятелката си, прати я в болница

ЧАС ПИК

Нервак потроши от бой приятелката си, прати я в болница

11660
на 25.06.2014
Нервак потроши от бой приятелката си, прати я в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

43-годишната благоевградчанка Вишна Г. е жестоко пребита от приятеля си.

препоръчано

Инцидетът с жената станал снощи в Петрич. На място днес следобед в дома й са извикани екиипи на Спешен център и полицията, пише struma.bg. Жената е приета в спешно отделение на МБАЛ - Благоевград, в момента й се извършват изследвания.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК