ГОРЕЩО
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
НОВИ ТЕЖКИ СЪМНЕНИЯ: Обективни ли са от "Тренд" или Копринков, Радев и Кирил Добрев си ги напазаруваха
ЯЗЪК ЗА ШОПИНГА! Дубайската авантюра на Руди Гела му изяде процентите за влизане в следващия парламент
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Този служебен кабинет е срам за България!
Въшно с призив всички българи незабавно да напуснат Близкия изток
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сърбия стартира предизборна кампания за изборите на 21 юни по нетрадиционен начин с онлайн-митинг заради епидемията от коронавируса, информира македонският телевизионен канал ”TB 21”, цитирани от „Фокус”.
препоръчано
Действащият президент Александър Вучич проведе първата си предизборна онлайн среща под надслова "За нашите деца" снощи в специално подготвено за целта студио.
свързани новини
Сърбия отваря моловете си, театри и кина остават затворени
9438
на 08.05.2020
"Скъпи приятели, нека Ви кажа честно. Никога не съм правил това и никога не съм мислил, че е възможно да се обръщам към Вас по този начин – заяви Вучич.- Благодаря на всички, които се съгласиха да бъдем заедно по този начин“.


