ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
Акценти
Нефелникът Денков подарява меча на хан Кубрат на осквернителите на гроба му?!
205777
на 26.02.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наистина ли е толкова прост господин министър-председателят, или просто си е един неграмотен нефелник и родоотстъпник?
През 2021 г. българските медии изнесоха информация, че гробът на хан Кубрат, намиращ се в Малая Перешчепина, Новосанжарски район на Полтавска област в Централна Украйна, е поруган.
И тоя нефелник днес се изтъпанил да подарява българска светиня на поругалите гроба?!
Това, не е гаф - това е ПОЗОР!
Петър Недевски


