ГОРЕЩО
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
Тиктокърът Стоян Колев изживял тежки дни в ареста - цигани му спретнали голяма гадория
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
250 000 лева е санкцията, която ще бъде наложена на Нефтопреработвателното предприятие, заради завишените стойности на сероводород, установени на 30 срещу 31 март в Бургас. Това съобщи на пресконференция пред журналисти Тонка Атанасова, директор на РИОСВ-Бургас.
препоръчано
Тя посочи, че след проверките на екоинспекторите е установено, че източникът на замърсяването е нефтената рафинерия. Задушливата миризма е в резултат на пускането в експлоатация на нова инсталация на завода. Атанасова уточни, че към момента стойностите на сероводорода в атмосферния въздух са в допустимите си граници и няма опасност за здравето на бургазлии.
свързани новини
36 пъти превишение на допустимите норми на сероводород в Бургас
6546
на 01.04.2016
РИСК ОТ ПЪРВАТА ГЛЪТКА? Има ли безопасно количество алкохол
7329
преди 1 часа
Цигарите поскъпват от август - ето с колко
14787
преди 4 часа
Проф. Ива Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа
5600
преди 8 часа


