BG EN

Нечувана жестокост! Двама убиха с карабина крава край Ахелой, простреляха я във вимето

ЧАС ПИК

Нечувана жестокост! Двама убиха с карабина крава край Ахелой, простреляха я във вимето

13405
на 06.04.2015
Нечувана жестокост! Двама убиха с карабина крава край Ахелой, простреляха я във вимето
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж простреля с карабина във вимето крава край Ахелой и я уби, пише Флагман.

препоръчано

Снощи, около 21.35 ч,. в Районно управление „Полиция“ - Поморие е получено съобщение от 35 годишен мъж от Ахелой, че в близост до краварника му, разположен в местността „Стролата“ е убито едно от животните.,То е било простреляно докато 35-годишният пастир прибирал останалите крави към стопанската постройка. При извършения оглед е констатирано, че  раната е в задната  дясна област в близост до вимето.

Полицаите от РУП - Поморие установили, че извършители на деянието са 60-годишният Янчо Дамянов и съседът му Никола Яръмов, 64 годишен, и двамата от с. Равда. Те се придвижвали с джип „Сузуки Гранд Витара“, с бургаска регистрация. По време на полицейската проверка автомобилът е управляван от Дамянов., а Яръков седял на предната дясна седалка, държейки в ръцете си законно притежавана ловна карабина с монтиран оптически мерник и фенер. Мъжете са задържани за срок до 24 часа.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК