ГОРЕЩО
Външните министри на България и Иран обсъдиха разполагането на американските самолети в "Безмер"
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С 11 см се е повишило нивото на река Дунав при Свищов за изминалото денонощие, съобщиха от Хидрометеорологичната станция в града. Водният стоеж на реката е 172 см.
препоръчано
Температурата на водата e 12 градуса.
В сутрешните часове, на много места по поречието на река Дунав имаше ниска облачност или мъгла. До обяд облачността навсякъде ще се увеличи и вплътни. От запад ще започнат валежи, които до полунощ ще достигнат и източните райони.
Максималните температури ще са в широки граници – от 7° - 10° в Западна до 14° - 16° в Източна България.
Земеделци с трактори на протест срещу ветропаркове в Крушари
6701
преди 2 часа
Започна изваждането на останките от мамут, открити в река Дунав (СНИМКИ)
9558
преди 4 часа
Жителите край Стряма на протест заради необезопасени диги
5255
преди 5 часа


