BG EN

Нивото на река Дунав при Свищов се повиши

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Нивото на река Дунав при Свищов се повиши

6619
на 31.08.2015
Нивото на река Дунав при Свищов се повиши
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С 1 см се е повишило нивото на река Дунав при Свищов през изминалото денонощие, съобщиха от Хидрометеорологичната станция.

препоръчано

Водният стоеж на реката е 71 см., температурата на водата е 26.5 градуса. Днес над българският участък от поречието на Дунав ще бъде слънчево, след обяд и горещо.

Ще духа слаб източен вятър. Максимални температури ще са между 34° и 36°C. През утрешния ден не се очаква съществена промяна на времето,отново ще остане тихо и горещо.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК