BG EN

Нигерийската кибер армия хакна Перник

ЧАС ПИК

Нигерийската кибер армия хакна Перник

3973
на 02.01.2014
Нигерийската кибер армия хакна Перник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сайтът на областната администрация в Перник е хакнат, пише zaPernik.com. На страницата му се появява логото на нигерийската кибер армия, която твърди, че е съборила сайта на администрацията на пернишката областна управа.

препоръчано

„От Вас научавам, благодаря за информацията. Ще направим проверка, каза пред репортер на сайта в 21 часа зам.областния управител на Перник Галина Никодимова.

„Днес сайта работеше. Дойде фирмата, която го обслужва, за да направи промени в него, като обновяване на спортния и културния календар. През деня не сме имали хакерски атаки”,твърди дамата.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК