ГОРЕЩО
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Членовете на делегацията в Съвместната парламентарна асамблея на ЕС и страните от Африка, Карибите и Тихия океан обсъдиха положението в Нигерия в контекста на предстоящите след
две седмици общи избори в страната и нарастващото насилие, породено от действията на терористичната групировка "Боко Харам".
препоръчано
Ръководителят на българската делегация в ЕНП и зам.-председател на Групата на ЕНП Мария Габриел заяви, че разрастването на "Боко Харам" се обуславя от финансирането, което позволява това да се случва, и поиска от Европейската служба за външна дейност отговор дали разполага с информация за обема и източниците на това финансиране, съобщиха от офиса на българския евродепутат.
Нови преговори в Кайро за спасяване на крехкото примирие в Газа
5718
преди 4 часа
Уганда регистрира нов случай на ебола
7055
на 04.06.2026
Затвор за хомосексуалистите в Гана
9571
на 30.05.2026


