Ники Михайлов след страхотния дебют в Кипър: Готов съм да играя повече!

7453
на 02.01.2018

Националният вратар Николай Михайлов дебютира блестящо за новия си отбор Омония (Никозия), воден от Ивайло Петев, при победата с 3:0 като гост на Алки Ороклини. Нашият страж влезе в игра в 60-ата минута, когато титулярният вратар получи червен картон. Ники се справи безупречно със задълженията и опази мрежата си суха, въпреки че неговият отбор доигра срещата с човек по-малко.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

"Чувствам се добре от това, че победихме. Хубаво е, че не ни вкараха гол. Благодаря на отбора и треньора за посрещането. Първите ми впечатления от първенството са положителни. Нивото е малко по-добро от това в България. Важното за нас е Омония да побеждава. Ще продължавам да се старая, за да получавам минути и да помагам на отбора. Мисля че ще съм напълно готов за мача в събота", коментира Михайлов пред местните медии.